Otomatik Kepenk Servisi

Daireler, ofisler, iş merkezleri, oteller, kafeler ve restoranlar, alışveriş merkezleri gibi birçok sahada olası bir yangın tehlikesine karşı etkili bir güvenlik sistemi oluşturmak oldukça önemlidir. Yeterli bir tedbir alınmadığı takdirde can ve mal kayıplarının kaçınılmaz olduğu bu gibi durumlarda, yangına müdahale konusunda en etkili yöntemler arasında ise sprinkler sistemi gelmektedir.

Oksijen, ısı ve yanıcı malzeme olmak üzere üçlü etkiden kaynaklanan yangın olaylarının, otomatik bir şekilde söndürülmesi sırasında bu üç elemandan bir tanesinin yok edilmesi prensibine dayalı olarak çalışan bu sistemler, son derece güvenlikli bir kullanım sağlamaktadır.

Sprinkler yangın söndürme sistemleri ile ilgili araştırmalarda bulunanlar ve kurulum yaptırmak isteyenler içinse Balbay Mekanik, yangın korunum sistemlerindeki profesyonel ekip çalışanları ve titiz çalışma prensipleri ile yüksek standartlarda bir hizmet sunmaktadır.

Her çeşit ıslak borulu, kuru borulu, deluge, preaction sprinkler sistemlerinin kurulum, tesisat ve montaj işlemlerinin tümünün temiz bir işçilik ile gerçekleştirildiği firmamızda, yangının en etkili bir şekilde söndürülmesi adına her türlü teknolojik yeniliklerden yararlanılmaktadır. Çalışmaların projelere ve bina yapısına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesine dikkat edilerek olası bir yangında maksimum performans sağlayacak tesisat sağlanmaktadır.


,